uvodni stranka Admonter
Benediktýnský klášter Admont
realizované projekty Admonter
dřevěné podlahy, biodesky
KONTAKT

admonter

Admonter

Admonter

rakouská manufaktura
prázdná šablona 3.png
Admonter Hlozindustrie AG
výrobce dřevěných podlah a velkoplošných desek Admonter.

Díky 1000-it leté tradici kláštera v Admontu je možné říci, že tvoříme hodnoty již několik staletí. Jedinečné krásy okolních lesů, luk a hor se snažíme vtisknout do každého unikátního prkna. Při výrobě, která probíhá pouze v městečku Admontu, dbáme na všechny ekologické aspekty a to s ohledem na místní krajinu a udržitelnost. Věříme, že jedině tak můžeme být hrdí na naše produkty.
Přijeďte a poznejte svět ADMONTER.
 
prázdná šablona 3.png
STIA44.jpg
STIA555.jpg
Městečko Admont

Městečko Admont

Rakousko, region Steiermark
Admont klášter.jpg
Muzeum Admont

Muzeum Admont

národní park

národní park

ADMONT
Horské městečko Admont leží mimo hlavní velká turistická centra. Místní kraj je spíše pro znalce, kteří hledají nepoznaná zákoutí hor a zachovalý krajiný ráz,živoucí tradice a nekonečné zelené louky. 
BENEDIKT
Klášter v Admontu je nejen duchovním a kulturním centrem v regionu Steiermark, ale také jeden z největších zaměstanvatelů v oboru dřevařství, zahradnictví, vinařství, pohostinství a energetiky.
MUZEUM A KNIHOVNA
Největší barokní benediktýnská knihovna na světě, to je unikát v městečku Admont, která je součástí klášterního areálu. Od jara do podzimu je možné také navštívit rozsáhlé muzeum.
NÁRODNÍ PARK GESAUSE
Vápencové masivy tyčící se nad řekou Enns, která si tisíciletí vyřezává svou cestu. Vysoké vrcholy, nádherné výhledy, desítky horských chalup... přijeďte a poznejte tento jedinečný kraj.

 
ADMONTER Holzindustrie AG, Sagestrasse 539, A-8911, Rakousko

dřevěné podlahy Admonter, biodesky, masivní dveře, akustické podhledy,obklady schodů, podlahové topení, zakázkové interiéry, sauny, schodiště. Všechna práva vyhrazena. Registrovaná obchodní značka. Oficiální web region Czech Republic.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one